Největší eshop s originálními tričky. Rychlé vyřízení objednávky. Výborné recenze zákazníků.

Naši partneři

Screen Shot 2018-03-25 at 6.53.50 PM

Narozeninové triko
Nevíte co k narozeninám? Vyrábíme jedinečná a vtipná trička k narozeninám s rokem narození nebo jménem oslavence. Věk na tričku, rok narození nebo jméno vám změníme u všech triček, která jsou označena červenou vlaječkou. Narozeninová trička jako ideální dárek pro muže ke 30. narozeninám, 40. narozeninám, k padesátinám, k 60. narozeninám. Kvalitní trička vyšší gramáže předních evropských výrobců textilu potiskujeme nejmodernější digitální technologií. Darujte jedinečný a osobní narozeninový dárek!
www.narozeninovetriko.cz


Screen Shot 2016-07-22 at 8.22.09 AM

Kuchařské zástěry
Eshop nabízí originální a vtipné kuchařské zástěry. Kvalitní kuchyňské zástěry jsou vyrobeny ze 100% bavlny v gramáži 280g/m2. Skvělý dárek pro kuchaře a kuchařku, muže, ženu, babičku nebo tchyni k narozeninám, k svátku nebo Vánocům.
www.kucharskezastery.cz


logo 4

Daniel Design
Kreativní grafické a DTP studio v Praze 6. Pokrývá širokou škálu grafických služeb, od vytvoření komplexních reklamních kampaní, návrhu nejrůznějších grafických materiálů ať už jsou to letáky, prospekty, katalogy, loga vizitky nebo celkové corporate identity, až po návrhy webových stránek a on-line řešení. Zabývá se také návrhy výloh, venkovní reklamou a polepy automobilů.
www.danieldesign.cz


 logo final barevne

Školka Kačenka
Soukromá mateřská školka a jesle pro děti od 18 měsíců do 7 let. Školka sídlí ve zrekonstruovaných
prostorách vily na Praze 8 v Libni na Čertově vršku, nedaleko nemocnice Na Bulovce a sídliště Prosek.
Poskytuje rodinné zázemí a mateřskou péči až pro 15 dětí.
www.skolkakacenka.cz

  _6142215_5162090


Screen Shot 2018-03-25 at 7.06.19 PM

Hobby dárky
Specializujeme se na výrobu a potisk originálních dárků. Darujte vtipné tričko, mikinu, kuchařskou zástěru, hrneček, tašku přes rameno, polštářek nebo jiný dárek. Pokud hledáte tip na vtipný a žertovný dárek pro muže, manžela nebo tátu, určitě si vyberete z naší široké nabídky. V nabídce máme i milé dárky pro ženu, manželku nebo maminky v podobě originálních triček a kuchařských zástěr. V sekci pro rybáře naleznete rybářské oblečení, vtipná rybářská trička a dárky pro rybáře, dále myslivecké oblečení nebo motorkářské oblečení. Nezapomněli jsme ani na dárky pro přítele, přítelkyni, kamaráda nebo nejlepší kamarádku. Vyrobíme vám jedinečné tričko k narozeninám s věkem, rokem narození nebo jménem oslavence. Vyberte si dárek k svátku v podobě trička se jménem. Nebo darujte kojenecké body tričko jako dárek pro miminko k narození dítěte. Máme i originální dárky pro babičku, dědečka, tchyni nebo pro šéfa v práci. Jste pozváni na svatbu a hledáte tip na svatební dar? Vyrobíme vám krásné tričko nebo dárek pro ženicha a něvěstu s datem jejich svatby. V nabídce máme i dárky k výročí svatby. Máte hodnou učitelku? I pro ni máme dárek. Stejně tak máme i dárky k promoci. U nás vyřešíte bezproblémový a rychlý nákup dárků k Vánocům pro celou rodinu. Vyberte si ze standartní nabídky nebo vám vyrobíme dárek s vlastním potiskem!
www.hobbydarky.cz