Největší eshop s originálními tričky. Rychlé vyřízení objednávky. Výborné recenze zákazníků.

Vše o nákupu

 shutterstock_124578154_2

Je zboží kvalitní?
Tiskneme na kvalitní textil vyšší gramáže předních evropských výrobců textilu. Použití nejmodernější tiskové technologie zajišťuje vysokou trvanlivost potisku. Potisk je měkký a příjemný na dotek, nevytváří na tričku tvrdou vrstvu, neloupe se. Před prvním nošením doporučujeme textil vyprat. V důsledku předtiskové přípravy může vyjímečně na potištěné straně vznikat tvrdší vrstva, která však po vyprání zmizí. K nákupu vám napomohou výborné recenze našich zákazníků na Heuréce.


Kde najdu tabulku velikostí?
Tabulku velikostí naleznete v popisu u každého produktu a nebo zde.


Jak vypadají trička na fotce?
Detailní vyobrazení triček uvidíte v popisu u každého produktu a nebo zde.


Jak trička prát?
Trička doporučujeme prát na ruby, nepoužívat aviváže a nekvalitní agresivní prací prostředky a prát na 40. Žehlit vždy naruby.


Kdy zboží dostanu?
Objednávka bude vyřízena do 3-5 pracovních dnů. Před Vánocemi může být doba dodání delší.


Mohu zboží vyměnit?
Zboží můžete bezplatně vyměnit do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží je nutné zaslat nepoškozené společně s daňovým dokladem, který vám byl zaslán do mailu nebo s číslem objednávky. K dokladu připište přesné požadavky k výměně, případně označte zboží, které požadujte vyměnit. Následně Vám zašleme nové zboží. Dopravné dle zákona hradí zákazník. Pozn: Zboží na zakázku u kterého si zákazník zvolí vlastní potisk (jméno, rok narození, věk), vyměňujeme za 50% původní ceny.

Korespondenční adresa:

Aveneli s.r.o.
Vaníčkova 100/6
16900 Praha 6

V odobí Vánoc přijímáme zboží na výměnu velikostí pouze do 10.12.! Zásilky přijaty po tomto datu již nebudou vyřízeny do Vánoc!


 

Uložit

Uložit

Uložit