Vše o nákupu

 shutterstock_124578154_2

Je zboží kvalitní?
Tiskneme na kvalitní textil vyšší gramáže předních evropských výrobců textilu. Použití nejmodernější tiskové technologie zajišťuje vysokou trvanlivost potisku. Potisk je měkký a příjemný na dotek, nevytváří na tričku tvrdou vrstvu, neloupe se. Před prvním nošením doporučujeme textil vyprat. V důsledku předtiskové přípravy může vyjímečně na potištěné straně vznikat tvrdší vrstva, která však po vyprání zmizí. K nákupu vám napomohou výborné recenze našich zákazníků na Heuréce.


Jak trička prát?
Trička doporučujeme prát na ruby, nepoužívat aviváže a nekvalitní agresivní prací prostředky a prát na 40. Žehlit vždy naruby.


Kdy zboží dostanu?
Objednávka bude vyřízena do 3-5 pracovních dnů. Před Vánocemi může být doba dodání delší.


Mohu zboží vyměnit?
Zboží můžete vyměnit do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží je nutné zaslat nepoškozené společně s daňovým dokladem, který vám byl zaslán do mailu (bez něj zboží nebude k výměně přijato). Do zásilky připište podrobnosti o výměně.


Mohu si zboží vyzvednou osobně?
Zboží je možné si vyzvednout osobně na adrese Korytná 1538/4, Praha 10. V případě osobního vyzvednutí zboží je nutné zaplatit zboží předem převodem na účet prostřednictvím on-line platebního terminálu GoPay.

Uložit

Uložit

Uložit

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.